Pług do wózka widłowego, pług do widlaka lemiesz typu v

Dodane: Wtorek, 03 Lipiec, 2018  21:11

Opis oferty:

PŁUG DO WÓZKA WIDŁOWEGO

LEMIESZ TYPU " V" 180 cm
Z MECHANIZMEM POCHYLNYM ORAZ DODATKOWYM SYSTEMEM RUCHOMEJ LISTWY Z GUMĄ

Pług dedykowany do każdego modelu wózka widłowego

Pług do wózka widłowego składać się z lemiesza rozmiar 1800mm ( montaż do wideł za pomocą specjalnych rękawów w które wchodzą widły od wózka widłowego, zakładany do wózka jak paleta z zamontowanym pługiem śnieżnym.

Innowacyjnością w tym modelu pługa jest lemiesz typu "V" który posiada wiele opcji ustawień, może rozgarniać śnieg na lewą i prawą stronę, do środka lub na zewnątrz. Jak również tradycyjne ustawienie czyli lemiesz wyprostowany. Przed nierównościami chroni lemiesz system mechanicznego odchylenia, w tym modelu zostały zastosowane dodatkowe mechanizmy uchylne na listwach zgarniających. Łącznie występuje 6 sprężyn które mają zapewnić wygodną pracę oraz chronić przed uszkodzeniem pługa w przypadku napotkania przeszkody.

Pług wykonany jest bardzo solidnie, cały mechanizm skrętny wykonany z blachy 6 mm , który osadzony jest na specjalnym pierścieniu
z blachy 8 mm

W standardowym wyposażeniu znajdują się 3 ślizgi o regulowanej wysokości, pozwalające ustalić odległość lemiesza od nawierzchni, wymienne ostrze oraz ochronną gumę która chroni podłoże przed porysowaniem oraz zapewnia lepszy komfort podczas odśnieżania.

Konstrukcja pługa: Standardowe pługi posiadają jedynie dwa wzmocnienia lemiesza pługa, mechanizm skrętny obraca się na plastikowej tulejce oraz jednej śrubie co gwarantuje uszkodzenie pługa podczas dojechania do przeszkody. Pługi firmy PRESTIGE posiadają cztery wzmocnienia pionowe lemiesza oraz dwa wzmocnienia poziome lemiesza, mechanizm skrętny obraca na specjalnym pierścieniu wykonanym z blachy o grubości 6mm oraz utwardzanych 8 śrubach.

Materiał: Całość wykonana jest z wysokogatunkowej stali zabezpieczonej podkładem piecowym antykorozyjnym oraz warstwami farby proszkowej na kolor czarny lub żółty. Tak zabezpieczone elementy cechuje wysoka odporność na korozję.

WSZYSTKIE NASZE PŁUGI ŚNIEŻNE PRZEZ NASZĄ FIRMĘ SPRZEDAWANE ORAZ PRODUKOWANE OBJĘTE SĄ 5 LETNIĄ GWARANCJĄ ORAZ POSIADAJĄ CERTYFIKAT CE
CENA 2099 ZŁ BRUTTO

Cena dotyczy kompletnego pługa śnieżnego 180 cm wraz z gumą zgarniającą

695908754 695 - pokaż numer telefonu -
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Spała, gm. Inowłódz
Daniel Rybak
Na Lento.pl od 20 maj 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie